Menu

Co wiemy o nowych iPhonach?

Wrzesień 6, 2018 - Newsy, Smartfony
Co wiemy o nowych iPhonach?

Jak co roku wrzesień mija nam pod sztandarem IFA, premiery nowych Galaxy Note i prezentacji nowych iPhonów. Dwie pierwsze rzeczy już za nami, a konferencja Apple wystartuje za niecały tydzień, dlatego dzisiaj podsumujemy sobie wszystkie ciekawostki.

iPhone XS

Podejrzewamy, że w tym roku zostaną nam zaproponowane aż 3 różne wersje, pierwsza z nich, jakiej się spodziewamy, to model Xs. Ma to być upgrade iPhona X, tak jak ewolucją 6 był 6S. Czego spodziewamy się w środku? Myślę, że oprócz rozwiązań znanych z iPhona X standardowo dostaniemy szybszy procesor A12, nieco lepszy aparat, więcej pamięci RAM. Podoba mi się idea, że Apple zaskoczy nas jakąś nową funkcjonalnością, tak jak to miało miejsce w przypadku wszystkich wersji z literką S.

Koniec Plusa

Drugim prawdopodobnym wariantem, o jakim wiemy dzięki wyciekom z 9to5Mac, jest iPhone Xs MAX. Podobno gigant z Cupertino zaproponuje nam największego iPhona w historii, który ma mieć wyświetlacz o wielkości 6,5 cala. Przy wszystkich większych modelach spodziewamy się też nieco lepszej kamery względem Xs. Szczerze mówiąc przeraża mnie myśl, jaką cenę Apple zaserwuje nam w przypadku tego modelu, nawet w podstawowej wersji.

Tańszy iPhone?

Tutaj możemy tylko spekulować, pojawiło się wiele plotek na temat wersji iPhona z 6,1 calowym wyświetlaczem LCD. Wydaje się to naprawdę rozsądne rozwiązanie, jednak nie mamy żadnych pewniejszych przecieków sprzętowych. Mimo wszystko dalej liczymy na pojawianie się tego modelu.